Stół Suar-Es

Zapytaj o cenę

Stół z blatem z drewna suar


 

 


Wymiary:
Wysokość: 75 cm
Długość: 310 cm
Szerokość: 125 cm
Grubość blatu: 6-12 cm


Wykonanie:

 • Blat: lite drewno suar, olejowane
 • Kolumny: stal szlachetna polerowana


Cechy produktu:

 • niepowtarzalny, surowy blat
 • oryginalne, kolumnowe nogi


Dodatkowe informacje:

 • Cena stołu Suar-Es zależna jest od wybranego blatu.
 • Blaty z naszej kolekcji dostępne są na zapytanie. Katalog blatów już wkrótce na stronie.

PODZIEL SIĘ

Ekstrawagancja w stylu industrialnym

Zestawienie drewna i metalu to jedna z cech charakterystycznych dla stylu industrialnego. W pofabrycznych przestrzeniach, w których urządzano pierwsze lofty, było mnóstwo niezakrytych, metalowych instalacji, a meble robiono z przypadkowo zdobytych elementów drewnianych – skrzyń, desek, a nawet drzwi. Często przerabiano też stare wyposażenie wnętrz albo przystosowywano do codziennego użytku solidne szafki i stoły fabryczne. Tak powstawały oryginalne i nietuzinkowe przedmioty.

Jeśli uwielbiasz industrialne meble z duszą, stół Suares marki GRAD jest stworzony właśnie dla Ciebie. Na designerskich, stalowych nogach umieszczono arcydzieło natury w czystej postaci – blat o nieregularnych brzegach, wykonany z jednego kawałka litego drewna suar.

Pozyskiwane z drzewa Albizia saman, podobne do czarnego orzecha, bardzo twarde i wytrzymałe drewno egzotyczne zachwyca czekoladową twardzielą. Charakterystyczne usłojenie w głębokich odcieniach brązu kontrastuje z wąskim pasem kremowego biela, a całość układa się w faliste wzory i formy. Kontrast powtórzony jest w materiałach – surowe, matowe drewno o nieregularnych brzegach zestawione zostało z polerowaną stalą nóg o przekroju wklęsłego trójkąta. Wycinek natury jest głównym elementem stołu, a stylowe, geometryczne nogi uwydatniają piękno drewnianego blatu. Ekskluzywny stół Suares jest wyjątkowy również dlatego, że każdy egzemplarz jest inny. Wybór blatu należy do Ciebie.

 • Stół Suares marki GRAD wykonany jest z jednego kawałka litego drewna suar, osadzonego na nogach z polerowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest solidny i wytrzymały; jako oryginalny i ekskluzywny mebel może być przekazywany z pokolenia na pokolenie.
 • Dzięki projektowi opartemu na kontrastach, stół Suares jest wyjątkowy wśród stołów z drewna egzotycznego.
 • Zestawienie polerowanej stali z surowym drewnem uwydatnia piękno natury.
 • Ponieważ nie ma dwóch identycznych blatów wykonanych z surowego drewna suar, każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jego wybór należy do Ciebie.
 • Stół Suares marki GRAD idealnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym, a także w innych, nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, w których będzie luksusowym elementem z duszą. Jego forma daje duże możliwości aranżacyjne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o drewnie suar, polecamy nasz artykuł: Suar – Drewno Z Indonezji

Detale

Polecane produkty